Dnešní trénink...

22. února 2010 v 20:10 | BaLeTkY^^Marča
Ahojte tak se tu po x...letech ozývám...no když zhodnotím dnešní trénink- celkem nuda....to válení se po koberci mě moc nebavilo- nevím jak holky.... a pak ty špice...mám z toho asi 5 puchýřů....ale nevadí.... a moc se mi nezamlouvá že nám bude vybírat píseň Radka.... ale tak kdyžtak budem protestovat... :D doufám že jsem Kikinčino přání splnila že jsem tu něco napsala....tak pá někdy za x let....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CroCoĐiŁe CroCoĐiŁe | Web | 7. března 2010 v 20:48 | Reagovat

Podle mě je to STRAŠNĚ dobrej film :)..
Moulin Rouge se podobá trochu Titanicu.. V tom příběhu se jedná o to, že mladá slečna (spíš ženská pro pobavení chlapů) vystupuje v francouzském podniku Moulin Rouge, kde se má večer sejít s nějakým lordem, ale místo lorda tam příjde mladý krásný spisovatel, který netuší, že tam nemá být...stejně tak to netuší ani ta žena.. Pak se to (ještě tu noc) oba dozví,a le přesto se do sebe zamilovali. A teď svou lásku musí skrývat, aby ten vévoda (nebo lord) postavil z Moulin Rouge divadlo. Mezitím všichni (ta žena => ''herečka'' i spisovatel) připravují divadelní hru (ta je podobná přesně tomuto příběhu).. No a na knci je toho hodně, spisovatle Kristyána (to je ten halvní hrdina) chtějéí zabít... A ta dívka se snaží tomu zabránit, tak mu řekne, že ho nikdy nemilovala, že to jen hrála.. (což vlastně není pravda).. Zkončí to tím, že v divadle Moulin Rouge herci dohrají divadlo, kam se zaplete i Kristyánův vrah, i sám Kristyám a hra neběží podle plánu,a le lidé si myslí, že ano... Takže po zkončení té hry všichni náramně tleskají.. Ovšem ta slečna (ou zapomněla jsem jméno :D) je už dlouhodobě nemocná a když se zatáhne opona, tak se zase projeví příznaky její smrtelné nemoci a ona umírá, na poslední chvíli t řekne kristýanovi a poprosí ho, aby o nich napsal.. A tak taky učiní (vlastně ten film Moulin Rouge je to, co o nich dvou napsal)... :)
Sad si to pochopila aspoň trochu :)..
Určitě se na to podívej, jestliže tě zajímají filmy, kde se vyskytují věci jako divadlo, tanec, hudba, láska, trápení, smutek, radost, vášeň, zábava... :)
Měj se krásně :)..
Papá

2 Terka a Ginger Terka a Ginger | Web | 16. března 2010 v 20:08 | Reagovat

Ty puchýře jsou nepříjemné. My je máme vždy když začne léte...z úžasných nepohodlných bot :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama